... جهت همکاری با ما در زمینه تولید جلوه های ویژه از قسمت منو فرم همکاری را پر نمایید ... فیلمنامه نویسانی که علاقه دارند در حوزه انیمیشن فعالیت کنند با ما تماس بگیرند

درباره ما

مؤسسه سینمایی و هنرهای دیجیتال بال آبی صنعت(با مسئولیت محدود) در سال ۱۳۸۹ با هدف فعالیت در زمینه تولید فیلم و انیمیشن، اجرای کامپوزیت و جلوه های ویژه رایانه ای تاسیس و آغاز به کار کرد.

پیش از آن، از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۸ با نام مؤسسه تولید فیلم پویانمایی تصویر جادوی تخیل فعالیت می کرد که پس از ادغام با چندین گروه هنری به بال آبی صنعت تغییر نام داد. در آن سالها تمرکز خود را بر روی تولیدات سه بعدی در ژانر آموزشی کودک معطوف نمود و در این حین بیش از ۳۷۰ دقیقه انیمیشن برای گروه کودک و نوجوان شبکه دو (مؤسسه فرهنگی هنری صبا) و مراکز استان ها تولید کرد.

اعضای فعلی این مؤسسه همگی از افرادی هستند که پیش از یکی شدن، در زمینه ساخت انیمیشن های تلویزیونی، تله فیلم، تیزرهای تبلیغاتی، فیلم های صنعتی و انیمیشن های نمایشگاهی برای مراکز صدا و سیما، سازمان های دولتی و نیز شرکت های خصوصی فعالیت می کردند.

این مؤسسه هم اکنون به شماره ثبت ۳۳۰۰ ، زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دو شعبۀ تهران و اصفهان در حال فعالیت می باشد.

اهداف

با توجه به اینکه در حال حاضر صنعت سینمای کشور سعی بر رشد و رسیدن به یک سینمای کاملا دیجیتال را دارد، و از طرفی وجود تعداد بی شمار علاقمندان به گرافیک های رایانه ای، خصوصا در امر فیلم و سینما و جلوه های ویژه رایانه ای، تصمیم بر آن شد تا به عنوان بخش کوچکی از این روند رو به رشد، به اشتراک گذاری دانسته ها و تجربیات خود در این حیطه با شما دوستان عزیز بپردازیم.

به همین دلیل پایگاهی ایجاد کردیم تا در آینده ای نزدیک به مرجع عظیمی جهت مباحث مربوط به جلوه های ویژه و نیز ارائه کلیه خدمات VFX تبدیل شود تا از این طریق بتوانیم به شما علاقه مندان و دوستداران صنعت CG و جلوه های ویژه رایانه ای خدمت کنیم. برای اولین بار در بین وب سایت های ایرانی بخش آموزش جلوه های ویژه از نوع تجربی می باشد. آموزشهایی از پروژه هایی که تا این لحظه انجام داده ایم یا در حال انجام آن هستیم.

.

سخن آخر با شما

.

حال که برآن شدیم تا فضایی ایجاد کنیم که همگی بتوانیم به پیشرفت صنعت سینمای کشور کمکی کرده باشیم، از شما علاقه مندان و دوستداران این عرصه خواهشمندیم تا با نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود هر لحظه ما را در این مسیر یاری کنید.

منتظر ارائه انتقادات، پیشنهادات و نظرات شما از طریق پیامک به شماره ۰۹۱۹۹۱۲۹۰۲۸ و آدرس ایمیلinfo@tehranvfx.comهستیم.

اعضای اصلی این مؤسسه

سیاوش زرین نقش   (مدیر تیم جلوه های ویژه)

آرش زرین نقش  (مدیر تولید و مدیر دپارتمان تولیدات سه بعدی)

هدی ظاهری (مدیر دپارتمان مت پینتینگ و تولیدات دو بعدی)

حسن جوانبخت (کارگردان)

سید رضا دین سید احمد پور (مدیر تیم برنامه نویسی و طراح وب سایت)

گرداننده وب سایت : آرش زرین نقش

.

 چرا ما ؟

.

با توجه به اینکه تمامی اعضای این مؤسسه نزدیک به ۱ دهه در صنعت سینما و گرافیک های رایانه ای فعالیت داشته، نه فقط تجربه، بلکه با دانش بروز خود و آشنایی کامل با فناوری های جدید، توانایی ارائه طرح های جدید در زمینه جلوه های ویژه رایانه ای و پیاده سازی آنها در کمترین زمان با کیفیت عالی را دارند .

.

TehranVFX.com

TehranVFX.ir

EsfahanVFX.com

EsfahanVFX.ir

.